Zarząd ROD „PRZYSZŁOŚĆ” składa serdeczne podziękowania wszystkim Działkowiczom, którzy przybyli na Walne Zebranie Sprawozdawcze, które odbyło się 26.04.2026 r.
Szczególne podziękowania pragnie także złożyć zaproszonemu gościowi – Małgorzacie Borysowskiej przewodniczącej Delegatury Rejonowej w Bytomiu.
Podczas zebrania zatwierdzono sprawozdanie merytoryczne i finansowe z działalności Zarządu za rok 2025, przedstawiono plan pracy Zarządu na rok 2026 oraz zatwierdzono uchwały, przede wszystkim w sprawie wysokości opłat ogrodowych na rok 2026, których termin płatności minie w tym roku 30.05.2026 r.
